O nas

Jesteśmy projektantem i producentem ręcznie wytwarzanych mebli z litego drewna. Nasze produkcje są małoseryjne, na indywidualne zamówienie, często są to pojedyncze, niepowtarzalne egzemplarze. Zamiłowanie do szlachetnego i ponadczasowego materiału jakim jest drewno zaowocowało ciekawym pomysłem- manufakturą RÖSKO PROJECT. Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie z wielką starannością, a dobór materiałów omawiamy indywidualnie z Klientem.

Połączenie drewna i metalu tworzy nietuzinkowe meble, które na lata będą ozdobą Twojego domu, biura czy przestrzeni komercyjnej. Każdy kawałek drewna jest starannie przygotowany poprzez suszenie, obróbkę, olejowanie czy lakierowanie, a zachowane naturalne słoje dają meblom niepowtarzalność i wyjątkowy wygląd.

szafka RTV

Produkujemy stoły, stoliki kawowe, ławy, konsole, stoliki RTV i regały. Wybór szlachetnego drewna jakim jest dąb, jesion, buk, olcha czy orzech amerykański jest kwestią wyobraźni i potrzeb Klienta. Wciąż się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe formy oraz indywidualne pomysły. Współpracujemy z wykfalifikowanymi projektantami, którzy ideę potrafią przenieść na projekt, a stamtąd do zakładu stolarskiego. Przyświecają nam zasady pro-eko, zatem każdy kawałek drewna ma swoje przeznaczenie i nie zostaje zmarnowany. Działamy na terenie Poznania i okolic, ale nasze meble dostarczymy w każdy zakątek Polski i Europy.